Romana a Melody se s námi daly do kupy na letním výcvikovém táboře na Bítově v srpnu 2004. Díky ubytovacímu plánu jsme se ocitli v jedné chajdě. Výborně jsme si s Romanou padly do noty a naši svěřenci si nemohli přát víc... Sdílet společné lože byla pro ně ta nejlepší odměna po namáhavém denním výcviku. Jinak bítovskému táboru se více věnujeme ve fotografiích v galerii.   

 Apolénka spolu s její majitelkou Markétou jsou další naši přátelé, se kterými se setkáváme již pravidelně. Od Markéty a Poly se máme stále co učit. Často se navštěvujeme a můžu doufám, bez jakýchkoli obav říci, že jsme se tak dlouho hledali, až jsme se našli. Markét, už se těšíme na společné cvičeníčko!

 

 

 

 

Zde představuji Katku s labradorkou Darou. Další přátele, které jsme poznali v létě 2004 na Bítově.

Alča a její Bak jinak přezdívaný "baklažán". Lojza a Bak se znali od štěněcího věku a ačkoli byli oba již dospělí, stále se rádi vyhledávali, aby si spolu zařádili. Bak byl skvělý parťák na dlouhé vycházky. O Bakovi již píšeme v minulém čase, neboť byl dne 8.března 2007 po vleklé nemoci pochován. Je nám to velice líto, ale mezi naše kamarády bude zapsán navždy.

S Ivanou a jejím italským spinonem Falcem jsem se seznámila na výstavě psů. Jak je z podobnosti Falca a Lojzy patrné, jsou to pejsci plemen s podobným původem. Potom není divu, že jsme s Ivanou a Falcem navázali kontakt. Více o této dvojici naleznete v odkazech na chov. stanici Ross Cynopolis. Falco pejsek úžasný vzhledem i přátelskou povahou. 

 

Fanga a Honey jsou fenečky plemene chesapeake bay retriever. Jejich panička Veronika propadla těmto čokoládovým holkám a  věnuje jim veškerou svoji péči. Moji italští kluci se často potkávají s Verčinýma holkama. Uvnitř tohoto vyváženého malého psího uskupení panuje naprostá symbióza, především vzhledem k věkovému složení, ale i jakýmsi vnitřním naladěním, kterým rozumí jen naši psi. Starší Fanga si rozumí se "starostou" Lojzou a mladí raubíři Garbo a Honey divočí mezi sebou. A jelikož jsem Verču pojala jako dvorní fotodokumentaristku, další  obrovskou spoustu foteček a mnohem více naleznete na osobních stránkách Verči, Fangy a Honey.